Dostawczy4You.pl

tel.: 730 666 741 | e-mail: biuro@dostawczy4you.pl |
ul. Milenijna 21, 05-110 JabłonnaWarszawa woj. mazowieckie,
NIP 7161878556

Transport motocykli

Dysponując tak nowoczesną i funkcjonalną flotą pojazdów jesteśmy w stanie zorganizować w pełni profesjonalny transport motocykli, quadów oraz skuterów. Dotychczasowe doświadczenie w realizacji tego typu działań pozwala nam zapewnić sprawną, terminową i – co najważniejsze – w pełni bezpieczną dla przewożonego sprzętu realizację usługi.

Jako wypożyczalnia aut dostawczych (z siedzibą w Jabłonnej k. Warszawy), dysponujemy pojazdami z rocznika 2014, posiadającymi aktualne przeglądy techniczne oraz wszelkie udogodnienia dla kierowców (w tym m.in. klimatyzację).

Najistotniejszym atutem jest dla nas jednak bezpieczeństwo przewożonego sprzętu – jego właściwe zabezpieczenie na czas podróży.

PROFESJONALNE ZABEZPIECZENIE

Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych, oddając do Państwa dyspozycji nowoczesne Fiaty Ducato Maxi (także z usługą z kierowcą) ma całkowitą pewność, że pomogą one w sprawnym i bezpiecznym przewozie sprzętu. Każdy model został dodatkowo wyposażony w specjalne pasy mocujące, które pozwalają na skuteczne ustabilizowanie i unieruchomienie przewożonych jednośladów lub quadów. Dzięki temu transport motocykli nie stanowi zagrożenia dla ich stanu technicznego.

Korzystając z naszego wsparcia mogą Państwo liczyć na profesjonalny załadunek oraz pomoc przy rozładunku. Na realizację naszej usługi dajemy pełną gwarancję bezpieczeństwa oraz podpisujemy z Klientem stosowną umowę.

Współpracując z nami mogą Państwo także liczyć na bardzo atrakcyjne warunki cenowe realizowanego transportu motocykli.