Flota - dostawczy4you.pl

Dostawczy4You.pl

tel.: 730 666 741 | e-mail: biuro@dostawczy4you.pl |
ul. Milenijna 21, 05-110 JabłonnaWarszawa woj. mazowieckie,
NIP 7161878556

Wypożyczalnia aut dostawczych – Warszawa

 

 

 

 

cennik samochodów -dsotawczy4you

Przygotowując rozbudowaną ofertę współpracy, nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych zadbała przede wszystkim o elastyczne warunki oraz atrakcyjne ceny. Nie mamy najmniejszych wątpliwości co do tego, że dostępność naszych pojazdów pomoże Państwu w zrealizowaniu bezpiecznego transportu mienia. Flota, którą dysponujemy, może również pomóc przeprowadzić transport motocykli. Wszystkie pojazdy, do których nasi Klienci mają stały dostęp, posiadają nie tylko pełny pakiet ubezpieczenia (ważny na terenie całej Europy), ale również wiele dodatkowych udogodnień. Są to pojazdy z aktualnymi przeglądami technicznymi.

Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych (Jabłonna k. Warszawy) oferuje nowoczesne pojazdy marki Fiat Ducato Maxi do 3,5 tony.

Zapewniamy dostęp do najnowszych aut – z rocznika 2014, które w standardzie posiadają:

  • klimatyzację,
  • elektryczne szyby,
  • pasy transportowe,
  • komplet opon przystosowanych do warunków pogodowych.

Wynajem aut dostawczych gwarantuje bezpieczną, a zarazem komfortową jazdę. Nasza flota jest dostosowana do przewożenia towarów różnego rodzaju – także na bardzo duże odległości. Dlatego też dzięki naszym usługom mogą Państwo zorganizować m.in. transport motocykli.

Realizowany przez nas wynajem samochodów dostawczych to możliwość skorzystania z pojazdów, które posiadają pełen pakiet ubezpieczeniowy, zapewniający bezpieczeństwo na drodze oraz wsparcie techniczne w każdej sytuacji – polisy OC, AC, NNW i pakiet assistance – obejmujące swoim zasięgiem zarówno Polskę, jak i kraje Unii Europejskiej

We flocie, którą przygotowała nasza wypożyczalnia dostawczych pojazdów, znaleźć można dwa modele aut: Fiata Ducato Maxi Furgon L4 H3, a także Furgon L4 H2. Pojazdy zapewniają optymalną ilość przestrzeni ładunkowej oraz komfortowy i bezpieczny transport każdego typu towarów. Dodatkowo gwarantujemy korzystne stawki najmu oraz dogodne warunki współpracy – zarówno przy najmie na 1-7 dni, jak i w przypadku najmu długoterminowego (powyżej 14 dni).

Wszystkich chcących dobrać najodpowiedniejszy dla siebie pojazd spośród tych znajdujących się w naszej flocie i poznać szczegółową ofertę współpracy zachęcamy do kontaktowania się z naszymi pracownikami. Z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania, pomagając dobrać rozwiązania do potrzeb każdego Klienta.